×


תפריט נגישות

חברת בית און

אחריות ללא פשרות

בית און 
מבצעת תכנון מקדים, תוכניות מיזוג אוויר ולמעשה נותנת פתרון מלא ושלם ללקוח בכל נושא מיזוג האוויר לחברות, עסקים ובתי יוקרה. בית און מפיצה מורשה של מיטב חברות מיזוג האוויר בישראל בינהם מהמובילות בשוק מיזוג האוויר דייקין - DAIKIN VRV ו-מזגני מיצובישי  MITSUBISHI CITY MULTY VRF.

הדרך שלנו להגשמת מטרתנו, עוברת דרך התמקדות והקשבה לצרכים המיוחדים של כל לקוח, גיוס כל הידע והניסיון שצברנו במשך השנים ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם כדי למצוא את הפתרון האופטימאלי עבור כל לקוח לפי צרכיו.

יצירת מיזוג אוויר מושלם היא סוג של אומנות הדורשת מידה של יצירתיות והתעמקות, אנו נוהגים לשתף פעולה עם מעצבי פנים ואדריכלים, כדי להגיע יחד איתם לתוצאה מרשימה והרמונית.

בית און יישמה פתרונות מיזוג חכמים בבתים פרטיים, וילות ודירות יוקרה, מעבדות, אולפנים, אולמות אירועים ומבנים ציבוריים. פרויקטים מסחריים לדוגמא: קבוצת ב . ר . ן בבית דגן (10,000 מ"ר), האנגר 14 נמל תל אביב, לשכת רואי החשבון הארצית בתל אביב, הוצאת ספרים זמורה ביתן א.ת צפוני לוד, משרדי חברת לפידות בקיסריה, כתר פלסטיק בהרצלייה פיתוח, וחברת אירונאוטיקס יבנה.

בית און נותנת ללקוחותיה הפרטיים והמסחריים, פתרונות יצירתיים למיזוג אוויר מזה 20 שנים.
המוניטין הטוב שרכשנו עם השנים, מבוסס על אהבה וכבוד למקצוע שלנו ולאנשים איתם אנו עובדים.
מיזוג אוויר יעיל כבר מזמן אינו מותרות...אך המטרה שלנו גדולה הרבה יותר. כאשר אנו מסיימים תהליך התקנת מערכת מיזוג אוויר, אנו שואפים להשאיר לקוחות מאושרים, שבעי רצון ומחוסרי דאגות בכל הקשור למיזוג אוויר. כאלה שישמחו, מאותו יום ואילך, לשמש שגרירים שלנו בקרב עמיתיהם.

 

כל הפתרונות - כל היתרונות

במזגנים רגילים, המדחס נדלק וכבה לסירוגין על מנת לנסות להגיע לטמפרטורה הרצויה, לעומת זאת, בשיטת, בשיטת -INVERTER הייחודית פועל מדחס המזגן באופן רציף. המשמעות של פעולת מדחס רציפה, היא שמירה על טמפרטורה אחידה ומיזוג אוויר קבוע ונעים שאינו מייבש את החדר. הקץ לכאבי הראש ותופעות הלוואי הנגרמות על ידי המזגנים הרגילים, מזגנים מסוג -INVERTER יזרימו באופן רצוף אוויר צח ונקי במיוחד. לפעולתו הרציפה של המזגן יתרונות נוספים – חיסכון משמעותי מאוד בחשמל וחיי מדחס ארוכים וטובים.


שלח לי שקט

כשיש לך טכנולוגיית -INVERTER אתה יכול להיות שקט. ולא רק אתה שקט...
פעולתו של המזגן -INVERTER חרישית ביותר הודות למפוח, למעבה ולמדחס, המתקדמים. גם השכנים שלך יכולים לשמוח, היחידה החיצונית, גם היא, שקטה מאין כמוה.


מיזוג של עוצמה וגמישות

הסוד של מזגנים מסוג INVERTER טמון בטכנולוגיה בגמישות ובמגוון:
המגוון הרחב של יחידות פנים קומפקטיות ואסטטיות וההתקנה נעשית באמצעות צנרת גז דקה, מאפשרים משחק רב עם חללים והתקנה פשוטה. ניתן בקלות להוסיף יחידות עפ"י הצורך ולשלוט על כל אחת מהן בנפרד.


 

צור קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.