×


תפריט נגישות

כל החידושים של תחום המיזוג

מערכות המיזוג כבר הפכו לחלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה של הבית או המשרד. מערכות מיזוג הן כבר מזמן לא פרט משלים. כדי לווסת את הטמפרטורה בצורה יעילה, חסכונית וידידותית יותר לסביבה יש לתכנן את הליך המיזוג כחלק מן הפרויקט.

חידושים בתחום מיזוג האוויר

כאן תוכלו לקרוא על כל החידושים של מיזוג החלל:

מערכת מיזוג אינוורטר – הדרך החסכונית למזג את הבית
מזגני אינוורטר הם הצעקה האחרונה של עולם המיזוג, ובשנים האחרונות הם שינו את טכנולוגיית ויסות הטפרטורה בבתים לחלוטין. הבשורה החדשה אותה החדירו מערכות מזגני האינוורטר היא חימום וקירור חלל החדר לצד מערכות המחממות את המים לטמפרטורה של עד 70 מעלות. התוצאה שמתקבלת היא שבזמן הפעלת המזגן, תוכלו לחמם את המים למקלחת ולשטיפת הכלים.

מיזוג החלל וחימום המים
מערכות מיזוג החלל דואגות אך ורק למיזוג האוויר ואינן משפיעות כלל על מערכת המים.
היתרון המשמעותי של מערכת ה – (AIR-TO-WATTER) של חברת מיצובישי הוא בכך שהמערכת אינה מנצלת את האנרגיה רק לצורך ויסות הטמפרטורה בחלל. במקביל לפעולת מיזוג האוויר משפיעה המערכת על טמפרטורת המיים והיא אידיאלית עבור משרדים, בתי מגורים גדולים, בתים משותפים ועוד.
מערכת מיזוג האינוורטר ATW מבוססת על מדחס גדול המשפיע גם על טמפרטורת המים בקרבת המערכת. בזכות טכנולוגיית ה-HEAT-RECAVERY המבצעת פעולות חימום וקירור בו זמנית ניתן לשלוט בו זמנים על טמפרטורת האוויר בחדר ובמקביל גם על טמפרטורת המים.

חימום תת ריצפתי
במדינה ישראל האקלים משתנה, ובימות החורף חימום החלל הופך להיות קשה יותר במיוחד כשמדובר על חללים גדולים. בפעולת חימום בדרך כלל יש צורך במוצר חימום משלים פרט למזגן, במיוחד בחללים הגדולים והגבוהים משום שידוע שהאויר החם קל יותר מן האוויר הקר והוא נוטה לעלות למעלה.
הפתרון האידיאלי הוא מערכת חימום תת רצפתית המווסתת את החימום בכל חלל החדר. התוצאה היא חימום מיידי של החלל, תוך שמירה על טמפרטורה קבועה. מערכת ATW (המשפיעה על חימום החלל ובמקביל על חימום המים) יכולה להיות מותקנת גם בצורה זו.

חימום מי צריכה
כולנו יודעים עד זרם המים החמים משפיע על חיינו. אחרי הכל דוד חשמלי הוא אחריות לא קטנה ובחיי היום יום שלנו למי מאיתנו יש זמן לתכנן את המקלחת הבאה חצי שעה קודם מבלי לשכוח את הדוד? בימות הקיץ יש דוד שמש, אך גם הוא לא יכול להוות פתרון זמין לאורך כל ימות השנה.
מערכת ATW תעלה את רמת החיים שלכם ותגרום לכם נוחות. מי צריכה חמים יהיו זמינים עבורכם בכל זמן שרק תרצו. הודות לפעולה הכפולה המשפיעה על חימום המים לצד ויסות הטמפרטורה בחלל החדר.

חימום בריכה חיצונית
בשנים האחרונות בריכה ביתית היא לא חלום רחוק. יתרה מכך, הודות למערכת ATW גם בריכה מחוממת היא חלום שניתן להגשמה ואפילו די בקלות. דמיינו את עצמכם בסוף יום עבודה, יושבים בחצר הבית ומשתכשכים בבריכה מחוממת.
כל זאת מבלי שהשקעתם שקל נוסף על חימום המים. מערכת ATW מבצעת פעולה פשוטה ביותר, בזמן ויסות הטמפרטורה בבית, המערכת מתחברת אל צינורות המים ומשפיעה על הטמפרטורה שלהם. אתם נהנים מאספקת מים חמים בבריכה הפרטית מבלי לנפח את חשבון החשמל.

מערכת שליטה ובקרה
מערכת המיזוג של מיצובישי נשלטת באמצעות מערכת שליטה ובקרה דיגיטלית, המאפשרת לכם לשלוט על כל אזור בחלל בנפרד. המערכת המצויידת במסך מגע גדול, ידידותית למשתמש, פשוטה להפעלה וניתנת לתכנון עתידי.

צור קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.