×


תפריט נגישות

מזגן הדאו פלזמה של מיצובישי

מחפשים מזגן? המושג דאו פלזמה חוזר על עצמו שוב ושוב. גם בפרסומות, גם בתכניות האירוח ואין ספק שאנשי השיווק בחנויות יודעים לדקלם מונולוגים שלמים על מוצרי מיזוג אוויר. אך איך תדעו שהמזגן שאתם בוחרים הוא באמת המזגן שאתם צריכים?

מזגן דאו פלזמה מיצובישי

מה זה בכלל מזגן דאו פלזמה?

בשנים האחרונות פיתחה חברת מיצובישי את מזגן הדאו פלזמה. החידוש העיקרי של המזגן החדש המהווה גם יתרון משמעותי על מערכות מיזוג אוויר אחרות הוא העובדה שלמזגן הדאו פלזמה יש מערכת השומרת על טמפרטורה קבועה בחדר באמצעות חיישני אינפרא אדום.
אם בעבר הייתם צריכים לכוון את תריסי המזגן ימינה ושמאלה, למעלה או למטה, או שהייתם נותנים למערכת לפזר אוויר באופן רנדומלי, מערכת האינפרא אדום כבר תדע בעצמה לזהות את הטמפרטורה הנמוכה או הגבוהה בחלל החדר ולכוון לשם את הטמפרטורה. כך שאתם באמת יכולים להיפרד מהריבים על השלט של המזגן. בנוסף, מערכת מזגן הדאו פלזמה מצויידת בשני מסנני אוויר כשהאחד מטהר אוויר פנימי המפרק מולקולות אמוניה המטהר את חלל החדר משאריות ריח לא נעים, והשני מסנן חלקקים המטהר את החדר מגרגרי אבק, שאריות עשן ועוד.


למה כדאי לקנות מזגן דאו פלזמה?

הסיבה הראשונה שבגללה כדאי מאוד לרכוש מזגן דאו פלזמה היא העובדה שמדובר במזגן חסכוני במיוחד. למעשה מדובר במזגן בעל הדירוג האנרגטי הטוב ביותר המגיע לעוצמת אנרגיה של COP-5.3. זאת אחת הסיבות העיקריות שבגללן רבים מעדיפים לרכוש מזגן דאו פלזמה. במיוחד לאור העובדה שמחירי החשמל מאמירים מעונה לעונה.
מערכת מיזוג אוויר הפועלת בדירוג אנרגיה נמוך אינה יעילה רק עבור חסכון בכסף, היא תורמת לשמירה על איכות הסביבה. בשנים האחרונות יש חשיבות רבה לשימוש במכשירי חשמל ירוקים ויתכן כי בעתיד מכשירי חשמל בעלי דירוג אנרגיה שאינו חסכוני יוצאו מכלל שימוש. כשאתם רוכשים מזגן דאו פלזמה אתם יכולים להיות רגועים שמזגן זה ישמש אתכם במשל שנים רבות.
בנוסף מדובר במזגן עילי המספק לחלל החדר אפקט דומה של מערכת מיזוג אוויר. זאת בשל העובדה שהמזגן יכול לזהות בעצמו נקודות בחלל החדר בעלות טמפרטורה גבוהה ונמוכה. התוצאה המתקבלת היא חדר שנעים לשהות בו ושלא צריך לכוון את תריסי המזגן לנקודות מסויימות.
בזמן הפעלת פעולת חימום שולח מזגן דאו פלזמה, אוויר חם לכיוון רצפת החדר. האפקט שמתקבל הוא לא רק טמפרטורה נעימה בכלל חלל החדר, אלא גם רצפה נעימה שאפשר ללכת עליה בנעימות ללא נעלי בית ואם תרצו, אפשר לשבת ולהישכב עליה ואפילו להתחמם בימות החורף הקרירים. חשוב לציין גם כי מזגני דאו פלזמה אלו מזגנים קלים במיוחד לתחזוקה. זאת הודות לפתחי האוויר הנפתחים בקלות ומאפשרים ניקוי נוח ויעיל. עובדה זו נלקחת בחשבון במיוחד אם אתם מחפשים מזגן שישמש אתכם במשך שנים.


למי מתאים מזגן דאו פלזמה?

מערכות מיזוג דאו פלזמה מגיעות כמזגן מפוצל והם אידיאליים לדירות ולחללים גדולים במיוחד. המערכת מסוגלת לשלוט על טמפרטורה של חלל גדול במיוחד. בנוסף ניתן להתקין מזגני דאו פלזמה בחללים שגובהם עד 12 מטרים. המזגן אידיאלי עבור משפחות המחפשות פתרון נעים ונוח לוויסות הטמפרטורה בבית. גם בימי החורף הקרים וגם בימים השרביים בשיאו של הקיץ. כמו כן מדובר במערכת חזקה מספיק כדי לווסת טמרטורה נעימה עבור משרדים שונים.
אחרי שמנינו את כל היתרונות של מזגן דאו פלזמה, אין לנו ספק שאתם כבר יודעים מה אתם רוצים. עכשיו בקשו מאיש המכירות מזגן דאו פלזמה של מיצובישי והבטיחו לעצמכם שנים רבות של שלווה בחדר עם טמפרטורה נעימה.

צור קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.