×


תפריט נגישות

מזגנים לשימוש ביתי ומסחרי

בקניית מזגן חשוב מאוד לקחת בחשבון את אופן השימוש בחלל החדר. האם זהו חדר המשמש למגורים או חדר שאמור לשמש לפעילות מסחרית. לשאלה כמה אנשים נמצאים בחלל החדר יש השפעה מכריעה על סוג המזגן אותו תחליטו לבסוף לרכוש לעצמכם.

מזגן מסחרי

למה חשוב להבדיל בין מזגן ביתי לבין מזגן מסחרי?

מזגנים ומערכות מיזוג אוויר יכולים לעבוד בעוצמות שונות. חשוב מאוד להתאים את עוצמת המיזוג למטרה אותה היא אמורה לשרת. ממש כפי שלא נעלה על דעתנו להרוג ג'וק באמצעות רובה, כך חשוב שעוצמת המיזוג תתאים לשימוש בחלל החדר ולא להפך.
לטמפרטורה של חלל החדר יש השפעה רבה על האווירה הנוצרת בחדר. טמפרטורה גבוהה מדי או נמוכה מדי עלולה ליצור תחושת אי נוחות וחוסר ביטחון עבור היושבים בחדר שבאה לידי ביטוי בתגובות שונות. מחקרים הוכיחו כי מרבית הריבים המשפחתיים שאף הובילו לגירושים קרו בבתים בהם לא היתה מערכת מיזוג או שמערכת המיזוג לא פעלה כמו שצריך.
כשמדובר על מזגן המשמש לשימוש ביתי יש לקחת בחשבון את כמות בני הבית יחד עם האורחים, בשקלול עם גודל החלל ולחפש מערכת חזקה דיה שתוכל לשלוט על הטמפרטורה גם בימי החורף הקרירים וגם בימי הקיץ החמים. כשמדובר על מזגן מסחרי, הרי ברור שיש צורך במזגן בעל פעולה עוצמתית במיוחד שיוכל לווסת את הטמפרטורה גם עבור אלו היושבים בחדר בקביעות וגם עבור אלו המסתובבים בחלל החדר במהלך יום העבודה. אין ספק כי התאמת מערכת מיזוג אוויר למטרה מסוימת היא משימה מורכבת. אך אנחנו ננסה לפשט אותה.


איזה מזגן יתאים לשימוש ביתי?

כשמדובר על מערכת מיזוג אוויר לשימוש ביתי אנחנו ממליצים על מערכת עוצמתית שלא תפגע בעיצוב החלל ולכן המזגן האידיאלי מבחינתנו הוא מזגן מיני מרכזי נסתר מסדרת PEAD/PUHZ-RP100/125/140. מדובר במערכת מיזוג אוויר מתקדמת בעלת אפשרות למעבר אוטומטי בין חימום וקירור לשמירה על טמפ' קבועה. השקטת המעבה לחצי באופן אוטומטי בלילה. כמו כן, הודות לטכנולוגיית האינוורטר מאפשרת המערכת שמירה על לחות והרגשה נעימה בחלל הממוזג.
למערכת יש אפשרות חיבור למגוון שלטים, וכמו כן אפשרות חיבור לשלטים מרכזיים במערכות בית חכם. המערכת פועלת באמצעות חמישה מפלי לחץ בהתאם לכל דרישה ובכך מספקת לכל בני הבית טמפרטורה נעימה בהתאם לדרישה. מדובר על מערכת שקטה במיוחד, חסכונית באנרגיה וידידותית לסביבה. המערכת מאפשרת את פעולת חימום הבית גם בעת טמפ' חיצונית של 20- מעלות צלסיוס, ופעולת קירור גם בעת טמפ' חיצונית 46- מעלות צלסיוס ללא התאמות. למערכת בקרת הפעלה אוטומטית - במקרים של הפסקות חשמל היחידה חוזרת לעבוד עם חזרת אספקת החשמל.


איזה מזגן יתאים לשימוש מסחרי?

כשמדובר על מערכות אוויר לשימוש מסחרי, אנחנו ממליצים בחום על מזגן מיני מרכזי לשימוש מסחרי מסדרת PEA-RP של חברת מיצובישי. מדובר במזגן המאפשר מעבר אוטומטי בין חימום וקירור לשמירה על טמפ' קבועה. השקטת המעבה לחצי באופן אוטומטי בלילה. בנוסף, הודות לטכנולוגיית האינוורטר המערכת שומרת על רמת הלחות באוויר ובכך מאפשרת תחושה נעימה ונוחה בחלל הממוזג.
מדובר במערכת אידיאלית עבור שימוש מסחרי וזאת הודות לאפשרות לחבר את המערכת למגוון שלטים והאפשרות לחבר את המערכת למספר מרכזי שליטה כמו בטכנולוגיית הבית החכם.
חשוב לקחת בחשבון כי המערכת הינה מערכת מודולארית המתחברת גם באמצעות צינורות ארוכים במיוחד.
מבחינת צריכת חשמל, מדובר במערכת חסכונית למדי בעלת צריכת חשמל נמוכה, הנחשבת גם למערכת ירוקה וידידותית לסביבה. כמו כן, ניתנת אפשרות להפעלה אוטומטית במקרים של הפסקת חשמל.
מדובר במערכת חזקה במיוחד המספקת פעולת חימום גם בעת טמפרטורה חיצונית של -20 מעלות צלסיוס, וטמפרטורת קירור גם בעת טמפרטורה חיצונית של -46 מעלות צלסיוס.

צור קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.