×


תפריט נגישות

מערכות מיזוג אוויר City Multi

כשמדובר על מיזוג חללים גדולים במיוחד יש צורך במערכת חזקה המסוגלת לווסת את הטמפרטורה בתוך זמן קצר. מערכת מיזוג אוויר City-Multi-VRF היא אחד הפתרונות האידיאליים עבור מיזוג חללים גדולים וניתן למצוא אותה במלונות, היכלים, אולמות אירועים, מרכזים מסחריים, בתי דירות, אולמות ייצור ועוד.

מערכות מיזוג אוויר City Multy VRF

מערכת מיזוג האוויר City-Multi-VRF מבית קונצרן מיצובישי היא מערכת מסיבית בעלת עוצמה רבה, המסוגלת לשלוט על הטמפרטורה של 50 יחידות בודדות ובאופן מודולארי היא מסוגלת להשתלב לעד 4000 יחידות שונות.

למערכת מיזוג האוויר City Multi VRF מספר יתרונות בולטים ומשמעותיים במיוחד:

1. פעולה שקטה: היתרון הבולט של מערכת המיזוג City-Multi-VRF הוא בפעולה השקטה שלה. מדובר במערכת שקטה במיוחד שלא ניתן לשמוע. זאת הסיבה שמערכות מסוג זה אידיאליות עבור תיאטראות, אולמות אירועים, אולפני שידור ועוד.

2. פעולה מיידית: כשמדובר על חללים גדולים אין ספק כי קיים צורך במערכות מיזוג המסוגלות לווסת את הטמפרטורה באופן מיידי. אף אחד לא היה רוצה לצפות בסרט באולם לא ממוזג, או לערוך קניות במרכז שאינו ממוזג ועוד. בעבר בתי עסקים נערכו שעות לפני הפתיחה לצורך מיזוג החלל. כיום עם מערכת City-Multi-VRF המיזוג מתבצע בזמן קצר ואפילו מיידי.

3. חסכון בחשמל: חשוב מאוד לזכור כי מיזוג הינו פעולה הדורשת צריכת חשמל מרובה. היכולת של מערכת מיזוג האוויר City Multi VRF להגיע לטמפרטורה הרצויה תוך זמן קצר ולשמור על טמפרטורה קבועה תורמת רבות להפיכת המערכת לחסכונית בחשמל. מערכת מיזוג האוויר City-Multi-VRF חסכונית עד כ-45% יותר מכל מערכת אחרת הנמצאת כיום בשוק.

4. שמירה על איכות הסביבה: העובדה שמדובר במערכת חסכונית במיוחד הופכת את מערכת מיזוג האוויר City-Multi-VRF למערכת ירוקה השומרת על איכות הסביבה. מדחס האינוורטר שמפעיל את המערכת פועל רק בעת הצורך וכך מתבצעת בקרה על צריכת האנרגיה רק בעת הצורך.

5. שמירה על רמת הלחות באוויר: אחד החסרונות של מערכות מיזוג האוויר הוא היובש הנגרם מהן במיוחד בעת פעולת החימום. למערכת מיזוג אוויר City-Multi-VRF יתרון בולט והוא יכולת השמירה על רמת הלחות בחדר.

6. גמישות עיצובית: מערכת מיזוג האוויר City-Multi-VRF היא אחת המערכות הנוחות לעיצוב. מדובר במערכת בעלת מנגנון התקנה פשוט למדי המאפשרת התקנה חלקה ומהירה ללא פגיעה במבנה הקיים. בנוסף, במידה ובעתיד תרצו לשנות את מיקום פתחי האוורור והמיזוג, חשוב לזכור כי מערכת City Multi VRF היא מערכת מודולארית הניתנת לשינוי באופן מהיר. מדובר ביתרון חשוב במיוחד עבור חללים עסקיים בהם השינוי הוא רב.

7. בקרה ושליטה עצמית: אחד החסרונות של מערכות מיזוג אוויר משותפות הוא חוסר השליטה בטמפרטורה. גם מן הפן הזה יש למערכת City-Multi-VRF יתרון בולט. היא מאפשרת שליטה על כל יחידת מיזוג בנפרד, ובנוסף גם שליטה כוללת על כל יחידות המיזוג גם יחד. יש מקומות בהם נעדיף שלא לאפשר שליטה עצמית על כל יחידה בנפרד (כמו בתי ספר, קופות חולים ועוד), יחד עם זאת בבתי מגורים, בתי מלון, משרדים ובמקומות בהם אנו מארחים אנשים לצורך זמן רב נרצה לאפשר שליטה מלאה על הטמפרטורה תחת יחידת המיזוג. מערכת מיזוג האוויר City-Multi-VRF משאירה את ההחלטה בידיים שלכם. תוכלו לווסת את הטמפרטורה בעצמכם או לאפשר למי שנמצא בטווח יחידת מיזוג האוויר לווסת את הטמפרטורה בחלל בה הוא נמצא.

צור קשר

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.